Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Віктора (боєць АТО)

історія пацієнта

Артилерист Віктор відстоював цілісність України, потрапив у засідку і був важко поранений: у сутичці з сепаратистами в бойову машину, з борту якої солдат вів вогонь, потрапив ворожий снаряд. Частина осколків пошкодила плече і передпліччя правої руки, ліву руку боєць втратив назавжди – осколок відірвав її трохи вище ліктя. Через годину після важкого поранення бойовим товаришам вдалося евакуювати Віктора з поля бою та відправити до медиків.

Після стабілізації загального стану для безкоштовного реабілітаційного лікування був переведений у ТОВ «НПЦНР «Нодус». Не відчував свою праву кисть, не міг спати від страшенного болю в правій руці, не міг випрямити руку, яка весь час була приведена до грудей; кожен дотик викликав пекельний біль. Віктор повністю втратив інтерес до життя  і не вірив, що колись йому може стати легше.

Пройшов 3 курси реабілітації  у ТОВ «НПЦНР «Нодус»   з 06.10.2014 р. по 14.11.2014 р., з 08.12.2014 р. по 16.01.2015 року та з 24.03.2015 р. по 08.05.2015 р.06.10.2014 р. було проведено дообстеження та вироблення індивідуальної програми реабілітації.  Під час дообстеження виявлений осколок у ділянці правого передпліччя. Після підготовки була проведена операція: видалення осколку. У післяопераційному періоді  заняття були спрямовані на посилення кінетичної активності правої руки та зменшення болісних відчуттів у правій долоні, також проводилась адаптація до активного протезу лівої руки. Після етапного моніторинг-обстеження – комп’ютерної електроміографії та тестування у системі SET були проведені лікувально-діагностичні блокади, проводилась електростимуляція та заняття ЛФК у системі SET. Враховуючи клінічні прояви невропатії з вираженим больовим синдромом, під час другого курсу лікування проведене оперативне втручання – невроліз ліктьового нерву зправа.
Проведення ЛФК у SET
BTL
КЕНМГ

Пацієнт успішно завершив повний курс реабілітаційного лікування з позитивною динамікою:

  • розвиток сили м`язів правої руки, що дало можливість покращення самообслуговування;
  • поліпшення координації та стереотипу рухів у правій руці;
  • зменшення  больового синдрому у правій руці (долоні);
  • розвинута одночасна робота правої руки та активного протезу лівої руки.

 

Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook