Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Олександра (боєць АТО)

історія пацієнта
Олександр, 1963 р.н., вогнепальне поранення отримав в ході проведення АТО в с. Тоненьке Донецької області. Знаходився на лікуванні в лікарні м. Костянтинівка. З 24 січня по 10 березня перебував у ВМКЦ (м. Ірпінь )
Для подальшого безкоштовного реабілітаційного лікування, 10 березня 2015 р. переведений у НПЦНР "Нодус" з діагнозом: наслідки наскрізного вогнепального кульового поранення м’яких тканин верхньої третини правого та лівого стегна.
 
При надходженні у стаціонар НПЦНР "Нодус" пацієнт скаржився на періодичний біль у п/о ділянці правого та лівого стегна (у ділянці поранення), неможливість відведення ноги, неможливість згинання ноги у колінному суглобі, слабкість та біль при осьовій опорі на ліву ногу, неможливість ходити, оніміння лівої стопи.


Під час огляду та дообстежень у центрі виявлені інфекційні ускладнення у вигляді абсцесу/флегмони лівого стегна; пацієнту проведена перев’язка рани під час якої отримано незначну порцію гною, пробу якого одразу передано на бактеріологічне дослідження. Пацієнт дав згоду на розширення перев'язки в оперативне втручання для ревізії рани та видалення абсцесу/флегмони стегна. 11 березня 2015 року проведена операція - видалення абсцесу лівого стегна, дренування його порожнини. Змінений клінічний діагноз: глибокий абсцес лівого стегна внаслідок наскрізного вогнепального кульового поранення м’яких тканин верхньої третини лівого стегна, ускладненого постравматичною контузійною невропатією сідничного нерва (центральний відділ).
Для усунення інфекційних наслідків проводилося оперативне втручання та NPW-терапія, з позитивним результатом розпочато курс реабілітації відповідно до розробленої індивідуальної програми реабілітації.

Сеанс Biodeх 4 pro
Фізіотерапевтична процедура, Магнітотерапія BTL
Сеанс для активно-пасивної реабілітації нижніх та верхніх кінцівок (THERA-vital)
Апаратна дозована ходьба в системі MILL & MILL TRACK
Вироблення стереотипу ходи
На момент виписки спостерігається позитивна динаміка лікування:
 
- Усунення інфекційних ускладнень у п/операційній ділянці лівого стегна та загоєння рани вторинним натяжінням, зменшення больового синдрому.
- Збільшення сили м`язів ніг.
- Зменшення явищ вегетативної дисфункції під час занять.
- Поліпшення стереотипу рухів лівої ноги.
- Усунення контрактури лівого колінного суглобу.
- Самостійна хода на довгу відстань (з правильним стереотипом та моделлю рухів).
Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook