Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Сіверського Олександра Вікторовича

історія пацієнта

Олександр, 1982 р.н., 15 грудня 2014 року був побитий невідомими. З наслідками важкої відкритої черепно-мозкової травми, важкого забою головного мозку знаходився на реабілітаційному лікуванні у медичному центрі МЕДБУТ, а з 22 квітня 2014 року – в НПЦНР «Нодус».

Метою лікування була активізація пацієнта та активна розробка в пасивному режимі обєму безболісних рухів у кульшових суглобах, використовуючи принцип «злому» та використання вправ маятникового типу, створення передумов для активних рухів в нижніх кінцівках та поперековому відділі хребта, планування та проведення оперативного втручання на правому та лівому ліктьовому суглобах.

Стан на момент початку реабілітації: тяжкий, за рахунок тяжких наслідків ЧМТ у вигляді виражених контрактур у всіх суглобах та інтенсивного больового синдрому (при мінімальних рухах) з вегетативними проявами, що змушувало реалізовувати  індивідуальну програму реабілітації з особливостями.

Осьовий протокол диференційованої нейрореабілітації: полімодальна нейрофункціональна стимуляція центральної та периферичної нервової системи, кінезотерапія в System 4 pro (Biodex), механотерапія, апаратна вертикалізація: Balanсе - Trainer, SET. Поступово навантаження збільшувалися, по ходу лікування проводилася корекція ІПР, була запланована та виконана операція: краніопластика, що дозволило збільшити час та інтенсивність занять: направлена ЛФК на матах, імітатор ходи. Через відсутність самостійного згинання рук у ліктьових суглобах (через контрактуру викликаною гетеротопічною осифікацією), після підготовки був прооперований, з усуненням  гетеротопії, що дозволило збільшити спектр занять з використанням рук.

Після вироблення достатньої сили м`язів постурального тонусу та координації, був  переведений акцент ІПР на вертикалізаційні навантаження, додали: ходу у стропах, потім самостійну ходу з використанням ходунків.Сеанс Kinetek Performa
Нейроелектростимуляція
Проведення ЛФК у SET
Сеанс Biodeх 4 pro
Сеанс Biodeх 4 pro
Вироблення стереотипу руху для повсякденнго життя, заняття на імітаторі ходи
Проведення ЛФК у SET
Заняття ЛФК біля шведської стінки
Заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби
Заняття з розвитку вертикалізаційної ходьби

Проведення оперативних втручань: краніопластика та усунення гетеротопічної осифікації значно покращувало процес лікування та були ключовими точками ІПР. Кожний раз, в ранньому післяопераційному періоді проводилося відновлення реабілітаційних заходів, з виходом на максимальні навантаження.

Курс загальної реабілітації склав 15 місяців.

По завершенню лікування, спостерігається поліпшення пропріорецепціі, поліпшення роботи та зміцнення м'язів тулуба і кінцівок, поліпшення якості рухів зі збільшенням кутів згинання та розгинання у ліктьових та колінних суглобах.

Проведення оперативних втручань та проведення в ранньому періоді реабілітаційних заходів, дозволило усунути явища синдрому трепанованого черепа, та розвитку патологічних вегетативних станів. Був досягнутий косметичний ефект. Усунення гетеротопічної осифікаціі дало можливість значно збільшити спектр навантажень на плечовий пояс та руки, дало можливість їх активно використовувати у побуті, що в свою чергу покращило якість життя пацієнта.

У пацієнта з’явилася можливість самостійно пересуватися.


Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook