Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Миколи С. (боєць АТО)

історія пацієнта

Микола отримав травму під час АТО в районі м. Дебальцеве внаслідок ДТП 01 лютого 2015 року. 04 березня 2015 року для подальшого реабілітаційного лікування переведений в НПЦНР «Нодус» з діагнозом: наслідки поєднаної краніоторакальної травми, закритої важкої черепно-мозкової травми та виразним синдром соціальної, побутової та професійної дезадаптації.

 

Повна залежність від стороннього догляду.


Напрямками програми реабілітації стали:

  • Полімодальна та локальна магнітна стимуляція центральної нервової системи (головного мозку); розвиток процесів по розрізненню реакцій, реінтеграції простих сенсорних та рухових реакцій, реінтеграції психомоторних і психосенсорних реакцій, пожвавлення попереднього чуттєвого досвіду та сприйняття, інтеграції вісцеровегетативних, сенсорних, рухових реакцій в загальні психомоторні та психосенсорні акти з первинним психічним компонентом.
  • Використання методів структурованої сенсорної стимуляції.
  • Вертикалізація апаратна та імітація рухів.
  • Стимуляція механорецепторів суглобів та мʼязів для покращення пропріорецепції, вправ у пасивному режимі з ізокінетичним компонентом.
  • Застосування вправ та режимів циклічного скорочення та розтягування м’язів з підвищеною швидкістю.
  • Покращення роботи та зміцнення мʼязів тулуба та кінцівок.


Основою лікування було проведення багатогодинних щоденних сеансів спеціалізованої апаратної кінезотерапії за протоколом комбінованого лікування: роботизована система рухів System 4 (Biodex), Кіnetek + TheraVital, ЕМС, ТМС (транскраніальна магнітна стимуляція), Balance Trainer, вертикалізаційна платформа. 


Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі
Апаратна вертикалізація на вертикалізаційній платформі
Сеанс Kinetek Performa
Вертикалізаційне заняття в Balance Trainer
Сеанс Biodeх 4 pro
Сеанс для активно-пасивної реабілітації нижніх та верхніх кінцівок (Thera-Vital)
Лікувальна ритмічна транскраніальна та трансвертибральна магнітна стимуляція

На момент виписки, пацієнт повністю відновився в неврологічному статусі, ходить, сидить, хоч і ще ослаблений та має незначні координаторні розлади. Гарно переносить усі заняття та процедури. Однак у зв”язку із зміною психо-емоційного стану, до пацієнта було викликано психіатра, який діагностував тяжкий посттравматичний синдром у вигляді гострого психозу та рекомендував продовжити лікування в спеціалізованій установі. Дружина пацієнта погодилась на дострокове припинення реабілітаційного лікування та переведення пацієнта у відповідний заклад Центральнго військового шпиталю.

 

Після стабілізації психо-емоційного статусу пацієнта рекомендовано продовжити реабілітаційне лікування в НПЦНР «Нодус» для закріплення досягнутої позитивної динаміки фізичного та неврологічного статусу.

Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook