Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Висовня Павла Миколайовича

історія пацієнта
21-річний мешканець Київщини Павло  Висовень знаходився на реабілітаційному лікуванні у центрі нейрореабілітації Нодус з наслідками тяжкої черепно-мозкової травми після ДТП, яка сталася у лютому 2012 року.
У квітні того ж року, як тільки його загальний стан стабілізувався, пацієнта перевели на дообстеження та лікування у наш центр. На той час юнак перебував у вегетативному стані. Рідні звернулися в Нодус за допомогою у реабілітації та соціалізації хлопця. В індивідуальній програмі реабілітації Павла були короткострокові та довгострокові завдання. Насамперед спеціалісти центру узялися виконувати короткострокові завдання, серед яких - видалення трахеостомічної трубки, назогастрального зонду, підключичного та сечового катетера, розробка тендо-м`язових контрактур, обробка пролежнів та нормалізація функціонування кишківника і сечової системи. Ці завдання були повністю виконані і сприяли виконанню другого довгострокового етапу індивідуальної програми реабілітації. Серед них - посилення кінетичної активності, вертикалізація, електростімуляція, проведення обстежень: КЕЕГ,КЕМГ, МРТ головного мозку, ТКДГ, тестування у системі System 4 pro (Biodex), були посилені кінетичні навантаження. Крім того, у цей час з пацієгтом працювали психолог та логопед.1. На момент проведення діагностичних заходів були залучені реаніматологи, через важкий стан пацієнта на час початку реабілітаційного лікування. Контакту з пацієнтом не було, команди не виконував, при фізичному та вертикалізаційному навантаженнях були зміни у гемодінамиці (зниження тиску та пульсу). Активні рухи мали характер захисних – спрямованих на подразник, після втоми рухи були відсутні. Була відсутня мова. Початок реабілітаційного лікування згідно індивідуальної програми реабілітації почався 20.04.2014.

2. Протокол диференційованої нейрореабілітації: полімодальна нейрофункціональна стимуляція центральної та периферичної нервової системи, кінезотерапія, механотерапія, апаратна вертикалізація: System 4 pro(Biodex) + Balanсе Trainer + Kinetek+ масаж+ЛФК.10 доба реабілітації 30.04.2012 – Вертикалізаційне заняття у Balance Trainer за допомогою підвісної системі Guldmann з використанням допоміжних коригуючих засобів.
18.05.2012 Розвиток ходи та вироблення стереотипу рухів.
30.05.2012 Зменшення допомоги, розвиток самостійної ходи.
30.05.2012 Заняття з дрібною моторикою та семантикою пацієнта
10.07.2012 Після відпрацювання самостійної ходи. Проведення занять ЛФК у манежі.
17.07.2012 Проведення занять ЛФК на стадіоні.

В задовільному стані пройшов повний шестимісячний курс реабілітаційного лікування, досягнуті позитивні результати, з рекомендаціями виписаний додому.
Знаходиться під диспансерним наглядом центру, періодично проводяться нейрофізіологічні дослідження.
Основні досягнення як у короткостроковому, так і довгостроковому періоді реабілітації:
  • видалення трахеостомічної трубки, назогастрального зонду, підключичного та сечового катетера;
  • розробка тендо-м`язових контрактур;
  • обробка та ліквідація пролежнів;
  • нормалізація функціонування кишківника і сечової системи;
  • зменшення неврологічного дефіциту;
  • з`явилась симантична мова, самокритичність, розсуд;
  • самостійно ходить та бігає.


Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook