Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Іванова Арсена Дмитровича

історія пацієнта
Киянин Іванов Арсен Дмитрович 2002 р.н знаходився на реабілітаційному лікуванні у центрі нейрореабілітації Нодус з наслідками тяжкої черепно-мозкової травми. Травмування отримав в результаті спортивної травми у 2012 році. Був двічі прооперований. Після стабілізації загального соматичного стану та неврологічного стану на базі ІНХ  переведений в НПЦНР «Нодус» на  обстеження та лікування у листопаді  2012 року. 
 
Індивідуальна програма реабілітації Арсена складалася з трьох курсів .
Під час першого була проведена адаптація до вертикальних навантажень, розробка великих суглобів у системі System 4 pro (Biodex) та Kinetek. Після досягнення значного клінічного ефекту було проведено реконструктивну операція - краніопластику. Поступово посилювалася кінетична активність, проводилися вертикалізація, електростимуляція, етапні моніторинг-обстеження: комп’ютерна електроенцефалографія, комп’ютерна електроміографія, МРТ – головного мозку, транскараніальна ультрасонографія та доплерографія, тестування у системі System 4 pro (Biodex), на яких спостерігалось поліпшення нейрофункціональних показників.
Основою другого курсу реабілітації було SET лікування (посилення роботи глибоких м`язів тулуба), вертикалізаційні заняття у Balance Trainer (координаторні навантаження), а також заняття ЛФК в манежі.
Третій етап лікування був спрямований на розвиток мнестичних функцій та поведінки, основою лікування була робота с психологом.


1. На момент проведення діагностичних заходів був елементарний контакт, пацієнт виконував прості команди, але швидко наступала втома; мова тиха та монотонна; самостійно не сидів. Спостерігалися спонтанні рухи, але м'язової сили було недостатньо для самостійного утримання тіла у вертикальному положенні, стереотип рухів частково втрачений. Початок реабілітаційного лікування згідно індивідуальної програми реабілітації почався 20.11.2012.

2. Протокол диференційованої нейрореабілітації:
Полімодальна та локальна  нейрофункціональна стимуляція центральної та периферичної нервової системи, кінезіотерапія, механотерапія, апаратна вертикалізація: System 4 pro(Biodex) + Balanсе Trainer + Kinetek+ SET+масаж+ЛФК (стадіон, манеж).Вертикалізаційне занняття у Balance Trainer без допомоги підвісної системі Guldmann (вироблення координації )
Заняття у System 4 pro (Biodex)
SET – робота з глибокими м`язами тулубу та кінцівок
Проведення занять ЛФК у манежі після вироблення самостійної ходи
Заняття на стадіоні (з ходи перехід до бігу, поступове збільшення дистанції та часу занять)
У задовільному стані пройшов повний шестимісячний курс реабілітаційного лікування, досягнуті позитивні результати, з рекомендаціями виписаний додому. Знаходиться під диспансерним наглядом центру, періодично проводяться нейрофізіологічні дослідження.

Основні досягнення першого курсу індивідуальної реабілітації:


  • нормалізація функціонування кишківника та сечової системи;

  • зменшення неврологічного дефіциту (зменшення явищ тетрапарезу до мінімальних проявів);

  • з`явилась симантична емоційно забарвлена мова, самокритичність, розсуд;

  • вироблений правильний стереотип базових рухів;

  • самостійно ходить та бігає.Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook