Лідер галузі
NODUS
укр       eng
тел/факс   +38(044) 579 90 25
Замовити дзвінок
Записатись на прийом до лікаря
Головне
3D тур
Центр
Відео архів
Бібліотека
Блоги
Пацієнти

ДОСЯГНЕННЯ  НАШИХ  ПАЦІЄНТІВ

(*інформацію розміщено про пацієнтів, які надали згоду на використання їх фото/відео зображення)

Досягнення пацієнта Віктора М. (боєць АТО)

історія пацієнта

Віктор М., 1979 р.н., 24 червня 2014 року отримав осколкове поранення голови біля с. Мирного (м. Слов’янськ, Донецької області) в зоні проведення АТО. З наслідками важкого вогнепального поранення голови, вогнепальної (осколково-вибухової) важкої відкритої проникаючої черепно-мозкової травми звернувся в НПЦНР «Нодус» для проходження курсу нейрореабілітації. Метою лікування була профілактика та максимально можливе зменшення ступеню неврологічного дефіциту, досягнення максимальної фізичної, психічної, соціальної, економічної повноцінності, на яку він буде спроможний в рамках існуючого захворювання. Покращення якості життя пацієнта.

09 червня 2015 року розпочато курс лікування в НПЦНР «Нодус»

Стан на момент початку реабілітації: задовільний. Незважаючи на призначену протисудомну терапію спостерігалися судомні напади генералізованого характеру.

Осьовий протокол диференційованої нейрореабілітації: Локальна транскраніальна магнітна стимуляція центральної нервової системи (головного мозку). Фармакотерапія з підбором протисудомних препаратів (кратність та дозування) з виміром концетрації препарату у крові. Електросон (зниження порогу протусудомної активності).


Транскраніальна магнітна стимуляція
Електросон

Віктор успішно завершив курс реабілітації, запропонована схема антиконвульсантної терапії разом з курсом локальної транскраніальної магнітної стимуляції (ТМС) призвела до покращення стану біоелектричної активності головного мозку в зону клінчного компенсованого антиконвульсантного ефекту.

Copyright © 2011-2017 NODUS
facebook